Pro sponzory

NABÍDKA REKLAMY A SPOLUPRÁCE

Sportovní tým Autoklubu Krakonoš Jilemnice se soustředí zatím výhradně na závody a soutěže terénních motocyklů. Jinak řečeno, jezdci klubu pravidelně startují v Mistrovství Evropy enduro, Mistrovství a Přeboru ČR enduro, enduro sprint a cross country a v různých regionálních podnicích a seriálech cross country a motokrosu.

Klub systematicky pracuje s mladými jezdci, kterým umožňuje výkonnostní růst. Za největší úspěchy vděčíme právě juniorům. V roce 2012 vybojovala trojice Matěj Hanuš, Jan Balaš a Jan Nosek Pohár družstev Přeboru ČR enduro. V roce 2013 trojice Matěj Hanuš, Jan Balaš a Lukáš Kučera poskočila o třídu výš a v Mezinárodním mistrovství ČR enduro družstev pro AK Krakonoš Jilemnice získali bronzové medaile. K tomu je nutné připočíst dvě třetí místa Jana Balaše v Mezinárodním mitrovství ČR enduro a enduro sprint 2013 a jeho následnou nominaci do juniorského trophy teamu ČR pro Šestidenní v Itálii. Lukáš Kučera se také představil na Šestidenní. Náš klub z finančních důvodů družstvo do Itálie nevyslal a tak po Lukášovi sáhl manažer konkurenčního českého klubu. Dále Jan Balaš s Lukášem Kučerou absolvovali většinu podniků Mistrovství Evropy 2013, kde se oba dokázali prosadit na bodované pozice. Jan je v konečném pořadí klasifikován na sedmém místě, Lukáš zaujal osmadvacátou pozici. Pro sezonu 2014 Jan Balaš přestoupil do ekonomicky silnějšího týmu, kde jednoznačně potvrdil u nás započatou práci (3x titul mistra ČR a bronz z Mistrovství Evropy), v barvách našeho klubu bodoval do seriálu KTM ECC. Lukáš Kučera nadále pokračuje v našich barvách. V Mistrovství Evropy obsadil celkové osmé místo a v ČR na poslední soutěži získal svou první individuální medaili. Samozřejmě je stále členem širší juniorské reprezentace ČR.

Další klubové trofeje dosáhli jezdci AK Krakonoš Jilemnice v seriálu cross country KTM ECC 2013, kde nikomu nedali šanci a s přehledem ovládli soutěž týmů. V roce 2014 se podařilo poměrně suverénně trofej obhájit.

Abychom mohli v nastoleném trendu pokračovat a dosažené výsledky nejen obhájit, ale i vylepšit, potřebujeme i Vaši pomoc. Za jakýkoli finanční příspěvek, či službu, Vám nabízíme prezentaci loga Vaší společnosti na dresech našich jezdců, na motocyklech, doprovodných vozidlech a těchto internetových stránkách. Na jednotlivé závody vozíme týmový reklamní banner, na který též můžeme umístit Vaše logo. Dále je AK Krakonoš pořadatelem jednoho z podniků seriálu KTM ECC. I zde rádi vyvěsíme Vámi dodané reklamní poutače. Navíc je zde prostor pro aktivní prezentaci Vaší společnosti prostřednictvím, předváděcí akce, výstavky apod.

Vše probíhá formou reklamy. To znamená, že Vám na dohodnutou částku vystavíme řádný daňový doklad, který můžete jednoduše zahrnout do účetnictví Vaší společnosti.

 

Ukázka realizované reklamy:


Dres AK Krakonoš Jilemnice


Týmový reklamní banner


Doprovodné vozy

 

TOPlist