Pro sponzory

NABÍDKA REKLAMY A SPOLUPRÁCE

Sportovní tým Autoklubu Krakonoš Jilemnice se soustředí výhradně na závody a soutěže terénních motocyklů. Jinak řečeno, jezdci klubu pravidelně startují v motocyklových soutěžích enduro, endurosprint, cross country a motokrosu. A to vše v různých výkonnostních úrovních.

V disciplíně enduro jsme v minulosti měli pravidelně startující zástupce i v seriálu Mistrovství Evropy, po několikaleté odmlce můžeme opět konstatovat, že se v sezoně 2018 opět objevil červený klubový dres na startovní rampě podniku ME enduro. V seriálu Mezinárodního mistrovství a Přeboru ČR jsme měli pravidelně startující jezdce v disciplíně enduro i endurosprint.

Závodů motokrosu a cross country se naši jezdci zúčastňují zejména v různých regionálních seriálech. Jedná se zejména o seriál KTM ECC (jeden z podniků seriálu každoročně pořádá AK Krakonoš Jilemnice). Zde se naši jezdci umisťují pravidelně na čelních pozicích všech kategorií a sbírají vavříny i v klubové soutěži (4x absolutní vítězství – naposledy 2018).

Klub má svém kontě i start na Šestidenní 2015 na Slovensku. Lukáš Kučera reprezentoval ČR v juniorském celku, a AK Krakonoš Jilemnice postavil dva celky do klubové soutěže. Ten první dokončil na 23. příčce v konkurenci bezmála 100 klubových týmů z celého světa! Druhý tým doplatil na technické problémy a vypadnutí jednoho člena ze soutěže a dokončil jako 62.

Klub se zaměřuje především na cílenou podporu mladých jezdců, kterým umožňuje výkonnostní růst. Za největší úspěchy vděčíme právě juniorům. V roce 2O12 vybojovala trojice Matěj Hanuš, Jan Balaš a Jan Nosek Pohár družstev Přeboru ČR enduro. V roce 2013 trojice Matěj Hanuš, Jan Balaš a Lukáš Kučera poskočila o třídu výš a v Mezinárodním mistrovství ČR enduro družstev pro AK Krakonoš Jilemnice získali bronzové medaile. K tomu je nutné připočíst dvě třetí místa Jana Balaše v Mezinárodním mistrovství ČR enduro a endurosprint a jeho následnou nominaci do juniorského trophy teamu ČR pro Šestidenní v Itálii. Dále Jan Balaš s Lukášem Kučerou absolvovali většinu podniků Mistrovství Evropy 2013, kde se oba dokázali prosadit na bodované pozice. Bohužel pro následující sezonu Jan Balaš přestoupil do ekonomicky silnějšího týmu, kde hned následující sezonu jednoznačně potvrdil u nás započatou práci (3x titul mistra ČR a bronz z Mistrovství Evropy), v barvách našeho klubu nadále vítězí v seriálu KTM ECC. Lukáš Kučera se poctivou prací propracoval až do nominace juniorského trophy teamu ČR pro Šestidenní 2015 na Slovensku. Před sezonou 2017 i on přestoupil do ekonomicky silnějšího týmu, byť je nadále členem našeho klubu a boduje za nás v seriálu KTM ECC.

Abychom mohli v nastoleném trendu pokračovat, dosažené výsledky nejen obhájit, ale i vylepšit a třeba vychovat další jezdce i pro českou reprezentaci, potřebujeme i Vaši pomoc. Za jakýkoli finanční příspěvek, či službu, Vám nabízíme prezentaci loga Vaší společnosti na dresech našich jezdců, na motocyklech, doprovodných vozidlech a těchto webových stránkách. Dále je AK Krakonoš každoročně pořadatelem jednoho z podniků seriálu KTM ECC (v roce 2015 jsme pořádali jeden do seriálu KTM ECC jeden do seriálu MMČR endurosprint). I zde rádi vyvěsíme Vámi dodané reklamní poutače. Navíc je zde prostor pro aktivní prezentaci Vaší společnosti prostřednictvím předváděcí akce, výstavy apod.

Vše probíhá formou reklamy. To znamená, že Vám na dohodnutou částku vystavíme řádný daňový doklad, který můžete jednoduše zahrnout do účetnictví Vaší společnosti.

 

Ukázka realizované reklamy:


Dres AK Krakonoš Jilemnice 2018

 


Doprovodné vozy