3. den

Středa, 9. září 2015

Dnes se nám lámal týden. Šestidenní se zítra posune do své druhé poloviny. Na jezdce bude čekat nová trať a dva nové testy. Počasí dnes celkem drželo, jen nad kouskem trati krátce popršelo, ale žádného našeho jezdce to nechytlo.

Ráno vše proběhlo na výbornou a všichni naši klubáci odstartovali včas. V cíli prvního kola se většinou rozhodli pro výměnu motorového (u 4T motorů), resp. převodového (2T motory) oleje. Jen Michal Kava naplánoval výměnu až do prefinishe a Míra Škaloud musel své rozhodnutí pozměnit. Během prvního kola mu totiž vytekl zadní tlumič pérování a tak následovala jeho výměna. V prefinishi Matěj Hanuš opět při přezouvání měnil dva prasklé dráty v zadním kole (každý den mu praskají). Navíc mu dnes začal sáknout chladič, v jedné časovce ho lepil, v prefinishi se nalil přípravek na utěsnění. Pokud nevydží, bude zítra měnit.

Vašek Bína využil restart a dnes jel relativně v pohodě. Motorka snad drží, rameno je horší. Véna zobe růžové pilulky jak lentilky, ale jede. Michal Kava dnes, stejně jako všichni naši, dojel bez trestných minut. V prefinishi udělal přední pneu, výměnu oleje a vzduchový filtr, zadní pneu si nechal na ráno do předstartovního prostoru.

Dle výsledků byl opět nejrychlejší Mára Votoček. Hned za ním Matěj Hanuš, který se oklepal ze včerejšího pádu. Škali si stěžoval na bolesti předloktí, večer navštívil reprezentačního lékaře a dostal mazání. Zítra plánuje útok na američana Ryana Kudlu, který jede opravdovou kudlu. Míra Hanč jede se zatnutými zuby, ale bojuje za tým a jede. 

Celkově se náš první posunul na 27. místo. druhý tým také poskočil kupředu, je 59. Celkově v C1 je Máar Votoček na 30. a Matěj Hanuš na 31. pozici. V C2 Míra Hanč je 69. V C3 je Mirek Škaloud 18., Michal Kava na 48. pozici a restartující a třemi hodinami potrestaný Vašek Bína se hrabe výše, po dnešku je 63.

aktualizováno: 21.05.2024 10:55:52