AK KRAKONOŠ Jilemnice I

První družstvo v sobě snoubí zkušenost a přehled, spolu s cílevědomým odhodláním a dravým mládím. Představme si jednotlivé členy trochu podrobněji v pořadí, jak vyrazí vstříc prvním kilometrům v pondělí 7. září.

Největší śpěch ISDE: 15. místo v klubové soutěži ISDE 2008

"Hančik" je zkušeným soutěžákem, držákem a dojížďákem. Sice letos valnou část sezony vynechal kvůli rekonvalescenci po loňském zranění, ale jezdit nezapomněl. Jako jediný z našich jezdců ví, o čem Šestidenní je. Již při přípravách na šestku notně pomohl a při soutěži samotné by měl (mimo soustředění se na svůj vlastní výkon) trochu usměrnit a podpořit nováčky.

Největší úspěch: 5. místo v MMČR endurosprint třídy E1

"Klouček" je jednoznačně zástupcem dravého mládí. Dravec, jak se patří! Po laborování s jinými objemy se vrátil k osvědčené dvoutaktní dváce a nutno říci: Zaplať Pán Bůh za to! Opět se rozjíždí do formy, jakou měl před úrazem nohy. Je radost dívat se na jeho jízdní styl, kdy motor jeho dvacky je vytočený do bezvědomí.

Miroslav ŠKALOUD

St. číslo: 605
 Narozen: 18. 8. 1983
 Motocykl: KTM 300 2T
 První závod: motokros Libáň 2001
 Jezdí: Erberg rodeo, PČR enduro, endurosprint, CC, ECC
 Největší úspěch: 73. místo Erzberg 2015, 1. místo motokros  družstev 2004 a 2014

"Škali" je typem, který si postupně zvyšuje cíle a dokáže jim hodně obětovat. Rychlost získal v motokrosech, se kterými začínal. Postupně se přes cross country dostal až k enduru, kde mu letos o vlásek unikl titul přeborníka ČR (i když téměř vše vyhrál, chyběly mu body z prvního podniku, kde nestartoval). V posledních dvou letech startoval na legendárním Erzbergu. Pokaždé se dostal do hlavního závodu a letos se probojoval do první stovky (byl třetí nejlepší z čechů).

aktualizováno: 19.03.2024 08:51:51