Den před startem

Neděle, 6. září 2015

Start se blíží, nervozita stoupá... 
Dnešek byl ve znamení posledních příprav. Jezdci si rozdělili nářadí, díly a vybavení do jednotlivých časových kontrol. Namazali vzduchové filtry a roztřídili montpáky. Naposledy tréninkově vyzkoušeli přezouvání pneumatik.

Doprovod hned ráno vyrazil najít TC1 (první časovou kontrolu), která připadá nám. TC2 je v režii Motosportu Bozkov a TC3 zajišťuje Enduro Semily. TC4, tedy poslední časovku, která bude současně po druhém kole sloužit jako prefinish, si každý z klubů zajišťujeme sami. Pak jsme se vydali k benzínové pumpě a natankovali veškeré kanystry (po skončení stálo na počítadle stojanu neuvěřitelných 260 litrů benzínu!). 

Odpoledne proběhl klubový brífink jezdců i doprovodů. Upřesnili jsme si poslední detaily, sladili časy odjezdů. Naposledy jsme navštívili kolegy z Bozkova a Semil, abychom rozděli materiál do jednotlivých aut tak, jak pojedou na časovky. Ještě jednou jsme si najeli cestu do TC1.

Nyní se již jezdci odebrali do pelechů, aby na zítra byli čilí a plni sil. Dnes po poledni opět trochu sprchlo, ale nic výrazného. Zatím tu panuje ideální soutěžácké počasí, tak jen doufejme, že nám vydrží až do soboty.

Jsme plni očekávání, co nás zítra čeká a jak vše bude probíhat. Mísí se v nás nervozita s očekáváním něčeho vyjímečného a neznámého, atmosféra Šestidenní je jedinečná!

aktualizováno: 21.05.2024 10:55:52