4. den

Čtvrtek, 10. září 2015

Černý čtvrtek v Košicích...
Dnes se nám bohužel moc nedařilo. Ráno ještě všechno vypadalo dobře. Všichni kluci před startem dodělali běžnou údržbu, jen Míra Škaloud včera ztratil rolničku na řetěz, tak dával novou. Michal Kava si nechal přezouvání zadní pneumatiky a v pohodě to zvládl. 

Do cíle prvního kola už nám ale nedorazil Vašek Bína. Opět se opakoval problém s pronikáním oleje do vody. Véna odstoupil a další možnost restartu již nemá. Matěj Hanuš si přivezl jednu tvrdou minutu. Na trati opravoval a nestihl svůj čas. Pak se to pokoušel stáhnout na rychlostkách, ale trochu se vyválel. Míra Škaloud má zánět v předloktí pravé ruky. Dost ho to omezuje a dnes se do cíle doslova protrpěl. Míra Hanč jezdí skoro poslepu, od pádu během prvního dne má neustále problémy se zrakem. Mára Votoček jede celkem bez problémů a hlavně rychle. Michal Kava dnes opět slušný výkon. Bez problémů s motorkou a je celkem i svěží.

Ve výsledcích si naši vedou takto. Mára Votoček dnes 32., průběžně je na 31. příčce v C1. Matěj Hanuš dnes dokončil 38., průběžně je 35. v C1. Míra Hanč dnes 73., průběžně je 68. v C2. V C3 dnes Škali 31., průběžně 19., Michal Kava dnes 49., průběžně 44. příčka.
Prní tým se drží na 27. pozici, druhý tým je 60.

Zítra již je pátek, chce to dojet. Trať bude jako dnes, uvidíme, jak se vyvine počasí.

aktualizováno: 21.05.2024 10:55:52